Nasza misja

W 2012 roku założyliśmy sobie, że sprawy prawne które wydają się skomplikowane dla klienta chcemy pokazać prosto. Dodatkowo wycenić z góry tak aby wnieść w rynek prawny transparentność. Dzisiaj podążamy tą ścieżką dając klientom możliwość załatwienia sprawy od ręki przez internet w atrakcyjnej cenie. Jednocześnie z pewnością, że robią to wykwalifikowani prawnicy. Dziękujemy naszym klientom za docenienie tych rozwiązań.

Innowacyjne

Często nadużywane słowo, jednak w Grupie Pravnej firmie słowo-klucz. Używamy nowoczesnych kanałów dotarcia i edukacji klientów tak aby podchodząc do realizacji sprawy wiedzieli czego chcą i czego mogą od nas oczekiwać.

Zaufanie

Największym wyzwaniem w sprzedaży jakiejkolwiek usługi (szczególnie prawnej) jest zaufanie. Wierzymy, że świetny zespół opieki klienta mówi głosem firmy, a współpracujący najbardziej kompetentni prawnicy w danej dziedzinie potwierdzają wybór.

Usługi prawne przez internet

CEO

Marek Czyżewski

Wierzę, że to co robimy ułatwia firmom codzienne funkcjonowanie. Możliwość wykupienia usługi prawnej, która jest realizowana z punktu A do punktu B bez konieczności ciągłego ingerowania w proces to cel który sobie postawiłem. Dzisiaj wiem, że jest to osiągalne i możemy dla naszych klientów pracować codziennie przez internet.

Rozumiem potrzeby przedsiębiorców w Polsce i ich częste złe doświadczenia z usługami tej kategorii. Staramy się codziennie zmieniać to myślenie dostarczając wysokiej jakości usługi prawne w rozsądnej cenie.

Jestem przekonany, że właśnie to podejście dało nam przewagę konkurencyjną nad tradycyjnymi kancelariami i usługami prawnymi. Wszyscy współpracujący z nami eksperci są tego świadomi i właśnie tak chcą kierować swoją karierą aby byli widziani przez pryzmat nowoczesności i ułatwiania przedsiębiorcom życia.